با تغذیه سالم "ولادیمیر پوتین" آشنا شوید!
29 اردیبهشت 1399 ساعت: 21:2نگاهی به عکس‌های رئیس‌جمهور 67 ساله روسیه، حاکی از تاثیر مطلوب رژیم غذایی صحیح و ورزش منظم است. ولادیمیر پوتین که به‌عنوان یکی از مقدرترین دولتمردان دنیا شناخته می‌شود، اهمیت بسیاری برای سلامت خود قائل است و همواره به اصول پیشگیری از بیماری‌ها توجه دارد.

براساس گزارش سازمان بهداشت جهانی، شیوع چاقی در روسیه 7/25 درصد است. رئیس جمهور این کشور از تناسب اندام برخوردار بوده و علت آن را باید در سبک تغذیه او جستجو کرد. رژیم غذایی "ولادیمیر پوتین" شامل گوشت کم‌چرب، ماهی، انواع روغن‌های سالم اما در حد مختصر، میوه‌ها، سبزیجات، غلات و تخم‌مرغ است. 

 

رئیس جمهور روسیه از مصرف غذاهای فرآوری‌شده و افراط در مصرف الکل پرهیز می‌کند. پوتین صبحانه را کامل می‌خورد. به این ترتیب که تخم‌مرغ به‌شکل املت یا تخم خام بلدرچین، میوه و خشکبار و فرنی تهیه‌ شده از گندم سیاه، ارزن و عسل خالص کوهستان آلتای در این وعده غذایی جای دارند.

 

برخلاف صبحانه، شام پوتین سبک است و فقط لبنیات یا شیر تخمیرشده می‌خورد. او به تناسب اندام خود اهمیت می‌دهد و هنرهای رزمی، شنا، اسکی و هاکی جزء تمرین های ورزشی منظم در برنامه زندگی او هستند.

 

ترجمه: مریم سادات کاظمی

منبع: Sputnik.fr

ارتباط طول عمر ملکه انگلیس با رژیم غذایی‌اش! 

برچسب ها
دیدگاه کاربران

ممکن است این مطالب هم برای شما مفید باشد

طراحی و اجرا توسط: هیاهو