عروس‌های خانواده سلطنتی انگلستان چه عادت های غذایی دارند؟
27 اردیبهشت 1399 ساعت: 09:2مردم همیشه دوست دارند، بدانند افراد مشهور و معروف که مرتبا در دید رسانه‌ها و در راس خبرها هستند چطور تناسب اندام خود را حفظ می‌کنند و برای لاغر ماندن از چه رژیم ها و عادت های غذایی پیروی می‌کنند. 

در این مطلب نگاهی انداخته ایم به رژیم غذایی عروس‌‌های خانواده سلطنتی انگلستان؛ کیت میدلتون و مگان مرکل. پس با ما همراه شوید.

 

کیت میدلتون؛ پیرو رژیم کم کربوهیدرات و پرپروتئین


کیت از سال 2011 و قبل از مراسم عروسی رژیم کم کربوهیدرات و پرپروتئین گرفت و هنوز هم به همین رژیم وفادار است. وی پس از زایمان رو به مصرف میوه و سبزیحات آورد تا هر چه سریع تر بتواند وزنش را پایین بیاورد. سالاد هندوانه و شیر بادام از خوراکی های مورد علاقه او در این دوران بود.

 

کیت علاقه زیادی به کیک و شیرینی دارد و به هیچ عنوان نمی‌تواند از دسر بگذرد. خود او کیک پز و نانوای ماهری است و در دوران بارداری نیز برای کاستن از ویار خود، به شیرینی های تهیه شده از توت‌‌های شیرین و آووکادو در کنار آن، روی آورد و  استفاده می‌کرد. 

 

مگان مرکل؛ سوپ انتخاب اولش برای یک شام سبک 


عروس تازه خانواده سلطنتی هر روز صبح بعد از برخاستن از خواب، آب می‌نوشد. در اکثر موارد این آب با لیموترش و گاهی با موز مزه دار شده است. بر اساس تحقیقات علمی این موضوع فواید بیشماری دارد و بویژه از یبوست می‌تواند پیشگیری کند. در طول روز هر زمان دوشس احساس گرسنگی کند آب سبزیجات می‌نوشد گرچه این میان وعده چندان مورد علاقه‌اش نیست و بیشتر به خاطر فواید پزشکی، آن را مصرف می‌کند.

 

از میان وعده‌‌های مورد علاقه مگان که به قول خودش بسیار سیرکننده است می توان به بادام اشاره کرد. او در صحبت‌هایش مرتبا از میان وعده‌ای می‌گوید که قبل از اینکه عروس خانواده سلطنتی شود در زادگاهش مصرف می‌کرده و غذای سنتی آنجاست. این میان وعده شامل نارگیل، انواع توت‌‌های تازه، موزهای برش خورده و عسل بوده است. مگان همیشه ناهار را با دیگران صرف می‌کند و معتقد است از این فرصت برای ارتباطات اجتماعی باید کمک گرفت. در صورتی که غذا گوشتی باشد به طور حتم روی آن لیمو می‌چکاند تا عطر گوشت بیشتر حس شود. گوشت مصرفی را هم در اکثر موارد گریل دوست دارد. بر خلاف وعده ناهار، مگان شام را سبک میل می‌کند و انتخاب معمول او سوپ است.

 

گرچه مگان به سیر علاقه زیادی دارد اما مصرف آن در خانواده سلطنتی اولا به دلیل بوی نامطبوع دهان و دوما به دلیل تنفر ملکه از این بو، ممنوع است. با این حال مگان از قوانین تبعیت نمی‌کند و به دلیل خواصی که معتقد است، سیر دارد در هر کجا خارج از قصر آن را میل می‌کند. خوردن آووکادو به همراه چای نیز از میان وعده‌‌های محبوبش است. نکته مهم و جالب دیگر اینکه مگان به خاطر پوستش مدتهاست از مواد غذایی بدون گلوتن استفاده می‌کند و میزان کربوهیدرات را نیز به حداقل ممکن رسانده است.


 

ترجمه: سمیه مقصودعلی 

منبع: Prevention

 ارتباط طول عمر ملکه انگلیس با رژیم غذایی‌اش!

برچسب ها
دیدگاه کاربران

ممکن است این مطالب هم برای شما مفید باشد

طراحی و اجرا توسط: هیاهو