برگزاری جشنواره فیلم‌های لاپاراسکوپی‌ زنان و اندومتریوز در دومین کنگره بین‌المللی جراحی‌های کم‌تهاجمی زنان و اندومتریوز
14 آذر 1402 ساعت: 17:9جشنواره فیلم‌های لاپاراسکوپی‌ زنان و اندومتریوز در دومین کنگره بین‌المللی جراحی‌های کم‌تهاجمی زنان و اندومتریوز برگزار می‌شود.
به گزارش سلامت به نقل از روابط عمومی پژوهشگاه فناوری‌های نوین علوم زیستی جهاد دانشگاهی- ابن‌سینا، این پژوهشگاه جشنواره فیلم‌های لاپاراسکوپی‌ زنان و اندومتریوز را در کنار دومین کنگره بین‌المللی و پنجمین کنگره کشوری جراحی‌های کم‌تهاجمی زنان و اندومتریوز برگزار می‌کند.
 
در این جشنواره که در تاریخ ۲۸ آذر برگزار می‌شود، فیلم‌های لاپاراسکوپی‌ زنان، لاپاراسکوپی‌ اندومتریوز و هیستروسکوپی به نمایش گذاشته می‌شود و در پایان، از چهار فیلم برگزیده هیئت داوران با اعطای جایزه و نشان ویژه جشنواره تقدیر می‌شود‌.
 
فیلم‌های ارسالی باید حداکثر هشت دقیقه و ادیت‌شده باشند و مشخصات جراح، نوع عمل و شرح حال بیمار در ابتدای فیلم درج یا گفته شود. همچنین، رعایت ضوابط اخلاق پزشکی و مشخص نبودن چهره و هویت بیمار از دیگر شرایط پذیرش و نمایش فیلم‌های ارسالی است.
 
علاقه‌مندان برای شرکت در این جشنواره که در سالن همایش مرکز درمان ناباروری ابن‌سینا برگزار می‌شود، می‌توانند آثار خود را از طریق لینک www.avicenna.ac.ir/fa/shortcut/emig ارسال کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر به وب‌سایت این کنگره به نشانی avicennacongress.ir مراجعه کنند یا با شماره ۲۲۴۳۲۰۲۰-۰۲۱ داخلی ۴۵۵ و ۴۵۶ تماس بگیرند.
دیدگاه کاربران

ممکن است این مطالب هم برای شما مفید باشد
  • برگزاری پنل ویژه مباحث روز اندومتریوز در دومین کنگره بین‌المللی جراحی‌های کم‌تهاجمی زنان و اندومتریوز
  • سخنرانی پرفسور گابی موعاد متخصص جراحی های رباتیک و بنیان گذار مرکز اندومتریوز و جراحی پیشرفته لگن CEAPS در دومین کنگره بین‌المللی جراحی‌های کم‌تهاجمی زنان و اندومتریوز پژوهشگاه ابن‌سینا
  • دعوت از خبرنگاران برای حضور در نشست خبری کنگره بین المللی زخم و ترمیم بافت
  • کنفرانس علمی یکروزه «جایگاه مامایی در ارجاع زوج‌های نابارور»
  •  هشتمین کنگره ملی و ششمین کنگره بین‌المللی زخم و ترمیم بافت

  • طراحی و اجرا توسط: هیاهو