برای انجام جراحی زیبایی نیازی به اعزام فرد به خارج از کشور نیست
13 آبان 1402 ساعت: 13:8دبیر انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران  گفت: سومین کنگره بین المللی بزرگان جراحان پلاستیک از 22 تا 25 آبان ماه در تهران  با حضور اساتید بین المللی برجسته در حوزه جراحی پلاستیک برگزار می شود.
به گزارش سلامت، دکتر علیرضا صابری ادامه داد: در این کنگره بین المللی 18 سخنران خارجی از  کشورهای اسپانیا، آمریکا، ترکیه، نروژ و روسیه به صورت حضوری و آنلاین حضور دارند که در آن درباره موضوعات مختلفی سخنرانی و تبادل اطلاعات خواهد شد.  

وی بیان کرد: در این کنگره دو سالانه چهل پنل برنامه ریزی شده که باعث ارتقاء علمی و بروز شدن تکنیک های جراحی می شود زیرا از تمام کشورها تجربیات در این زمینه به اشتراک گذاشته خواهد شد.

دکتر صابری گفت: برای ما بسیار مهم است که کشور عزیزمان ایران را به عنوان مرکز جراحی پلاستیک پیشرفته معرفی کنیم زیرا به توریسم درمانی کمک بسازی می‌شود، در حال حاضر بخصوص از کشورهای همسایه مراجعه زیادی داریم که درآمد ارزی خوبی را به همراه دارد و امیدواریم با برگزاری کنگره های بین المللی بتوانیم صنعت توریسم را گسترش دهیم.

وی در پایان افزود: خوشبختانه در حال حاضر در ایران هیچکس جهت انجام جراحی  پلاستیک و ترمیمی نیازی به اعزام به خازج نداریم زیرا جراحان ما به دنبال به روز کردن اطلاعات در همه زمینه ها هستند.
برچسب ها
دیدگاه کاربران

ممکن است این مطالب هم برای شما مفید باشد
  • حضور ۱۸ سخنران از کشورهای مختلف در کنگره جامع انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران
  • درمان پیشرفته‌ترین و وسیع‌ترین تومورهای کلیه با عمل جراحی لاپاراسکوپی
  • انجام بیش از ۵۰ هزار پیوند کلیه در کشور
  • درصد بالایی از مطالب فضای مجازی در مورد جراحی زیبایی فریبنده است
  • سخنرانی پرفسور گابی موعاد متخصص جراحی های رباتیک و بنیان گذار مرکز اندومتریوز و جراحی پیشرفته لگن CEAPS در دومین کنگره بین‌المللی جراحی‌های کم‌تهاجمی زنان و اندومتریوز پژوهشگاه ابن‌سینا

  • طراحی و اجرا توسط: هیاهو