پانزدهمین کنگره بین‌المللی آنستزیولوژی، مراقبت‌های ویژه و درد ایران آغاز به کار کرد
3 خرداد 1402 ساعت: 08:3رئیس پانزدهمین کنگره بین‌المللی آنستزیولوژی، مراقبت‌های ویژه و درد ایران از آغاز این کنگره به مدت ۳ روز در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی خبر داد و گفت: «افزایش کیفیت کار و بالا بردن امنیت از جمله اهداف مهم برگزاری این رویداد به‌شمار می‌آید».

به گزارش انجمن بی‌هوشی ایران، علیرضا سلیمی رئیس پانزدهمین کنگره بین‌المللی آنستزیولوژی، مراقبت‌های ویژه و درد ایران صبح امروز سوم خرداد در حاشیه مراسم افتتاحیه این کنگره پیرامون جزئیات برگزاری کنگره پیش‌رو گفت: «این کنگره از سوم تا پنجم خرداد ماه در سالن همایش‌های دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار می‌شود. چند سالی بود به دلیل همه‌گیری کرونا این کنگره برگزار نمی‌شد اما اکنون با برگزاری آن با استقبال بسیاری روبه‌رو شده‌ایم».

 

وی افزود: «بیش از ۱۰۰ سخنران در کنگره امسال شرکت می‌کنند؛ همچنین کارگاه‌های متنوعی با موضوعات جدید مانند هوش مصنوعی در این کنگره برگزار می‌شود».

 

سلیمی بیان کرد: «تلاش کردیم مقالات جدیدی در این کنگره داشته باشیم؛ همچنین برای همکاران پیراپزشک، سالن مجزا درنظر گرفته‌ایم».

 

وی با بیان اینکه در کنگره امسال، پنل‌های مختلفی را ارائه می‌دهیم هدف از برگزاری کنگره را افزایش کیفیت کار و بالا بردن امنیت دانست.

 

وی خاطرنشان کرد: «انجمن بی‌هوشی ایران یک انجمن مادر و قدیمی در کشور است که رسالت برگزاری این گونه برنامه‌ها و دریافت نظرات افراد مختلف را عهده‌دار است».

برچسب ها
دیدگاه کاربران

ممکن است این مطالب هم برای شما مفید باشد

طراحی و اجرا توسط: هیاهو