پژوهشگاه ابن‌سینا برگزار می‌کند:
کنفرانس علمی یکروزه «جایگاه مامایی در ارجاع زوج‌های نابارور»
5 اردیبهشت 1402 ساعت: 16:2با توجه به نقش کلیدی ماماها در سیستم بهداشت و درمان کشور و از آنجا که این گروه از کادر درمان به‌نوعی خط اول مواجهه با زوج‌هایی هستند که در سنین باروری قرار دارند، آموزش در زمینه ارجاع به‌موقع زوجین برای درمان ناباروری اهمیتی مضاعف می‌یابد.

به گزارش «سلامت» به نقل از روابط عمومی پژوهشگاه فناوری‌های نوین علوم زیستی جهاد دانشگاهی-ابن‌سینا، معاونت آموزشی پژوهشگاه و مرکز درمان ناباروری ابن‌سینا کنفرانس علمی یکروزه با عنوان «جایگاه مامایی در ارجاع زوج‌های نابارور» ویژه گروه مامایی برگزار می‌کند.

 

با توجه به نقش کلیدی ماماها در سیستم بهداشت و درمان کشور و از آنجا که این گروه از کادر درمان به‌نوعی خط اول مواجهه با زوج‌هایی هستند که در سنین باروری قرار دارند، آموزش در زمینه ارجاع به‌موقع زوجین برای درمان ناباروری اهمیتی مضاعف می‌یابد. این کنفرانس به مناسبت هفته ماما و بزرگداشت ماما برای مشمولین گروه به‌صورت رایگان برگزار می‌شود.

 

دکتر آتوسا کریمی، جراح و متخصص زنان و زایمان و فلوشیپ ناباروری، عضو هیئت علمی پژوهشگاه ابن‌سینا دبیری علمی این کنفرانس علمی یکروزه را برعهده دارند.

 

این کنفرانس که دارای امتیاز بازآموزی است، پنجشنبه ۷ اردیبهشت، از ساعت ۸ تا ۱۲ در سالن همایش‌های شهرداری، واقع در خیابان ولیعصر جنوبی، بعد از تقاطع مختاری برگزار می‌شود.

 

علاقه‌مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره تلفن ۲۲۴۳۲۰۲۰-۰۲۱ داخلی ۴۵۵ مراجعه کنند و یا به وب‌سایت این پژوهشگاه به نشانی avicenna.ac.ir مراجعه کنند.

دیدگاه کاربران

ممکن است این مطالب هم برای شما مفید باشد

طراحی و اجرا توسط: هیاهو