اسپری «ترمال‌واتر» یا آب معدنی چه مزیت‌هایی دارد؟
8 تیر 1400 ساعت: 12:4اگر دنبال محصولی می‌گردید که فورا بتواند تازگی و طراوت را به چهره شما بازگرداند، احتمالا اسپری «ترمال‌ واتر» یا آب معدنی رضایت شما را جلب خواهد کرد. این محصول آرایش شما را خراب نمی‌کند، آبرسانی مناسبی را برای پوست انجام می‌دهد و همچنین پوست را از صدمات رادیکال‌های آزاد دور نگه می‌دارد. 

در ادامه بیشتر درباره مزیت‌ها و فواید استفاده از اسپری ترمال واتر توضیح خواهیم داد. 


مناسب برای همه انواع پوستی 


امروزه کسانی که می‌خواهند روندهای مراقبتی و محافظتی از پوست را با کیفیت بهتری به انجام برسانند، باید از محصولات متناسب با نوع پوست خودشان استفاده کنند. اما اسپری ترمال واتر دارای ترکیباتی است که می‌توانند برای همه انواع پوستی (حتی پوست‌های حساس) و همه سنین ‌مناسب باشند. بنابراین نه‌تنها می‌توانید در هر موقعیتی از این اسپری آب استفاده کنید، بلکه می‌توانید آن را به همه دوستان یا همکاران خودتان هم پیشنهاد کنید. 


تسکین‌دهنده و طراوت‌بخش 


اسپری ترمال واتر می‌تواند تحریکات پوستی را تسکین دهد و از این نظر خصوصا برای افراد مبتلا به اگزما، پسوریازیس یا حتی سوختگی مناسب باشد. آبرسانی خوبی که از طریق تماس ذرات این محصول با پوست انجام می‌گیرد هم اهمیت آن را افزایش می‌دهد. 


نوعی تونر عالی و باکیفیت 


پوست شما پس از شست‌وشو و پاکسازی کمی از رطوبت خودش را از دست می‌دهد. به همین دلیل هم باید پس از پاکسازی پوست حتما از مرطوب‌کننده استفاده کنید. اما پیشنهاد ما این است که قبل از این‌که سراغ مرطوب‌کننده بروید، ابتدا از اسپری ترمال واتر به‌عنوان نوعی تونر کمک بگیرید. این کار کیفیت مراقبت از پوست و همچنین شادابی پوست را افزایش می‌دهد. 


آبرسانی مطلوب به پوست 


هیچ چیزی نمی‌تواند جای کرم‌ها یا لوسیون‌های مرطوب‌کننده‌ها را در رژیم مراقبت از پوست بگیرد، اما اسپری ترمال واتر می‌تواند کیفیت آبرسانی را یک درجه افزایش دهد. برای بهره‌مندی از این مزیت مهم فقط کافی است که ابتدا از این اسپری و سپس از مرطوب‌کننده استفاده کنید. 


به‌گفته متخصصان، اسپری ترمال واتر می‌تواند پوست‌های کم‌آب‌شده را تسکین دهد و مرطوب‌سازی سبکی را هم برای پوست به انجام برساند. بعضی از محصولات ترمال واتر حاوی عصاره‌های روغنی یا عصاره‌های میوه‌ای هستند و درنتیجه به‌آرامی وارد لایه‌ها پوستی می‌شوند. این روند برای مرطوب‌سازی پوست‌های کم‌آب‌شده یا پوست‌های در معرض تماس با حرارت و نور خورشید بسیار مفید است. 


محافظت‌کننده از پوست در برابر رادیکال‌های آزاد 


امروزه روشن شده است که ذرات آلودگی هوا به اندازه پرتوهای فرابنفش خورشیدی برای پوست مضر هستند و هر دو به‌واسطه فعالیت رادیکال‌های آزاد باعث شکل‌گیری نشانه‌های پیری زودرس می‌شوند. 


با این‌حال اسپری‌های ترمال واتر حاوی ترکیبات آنتی‌اکسیدانی می‌توانند با همین رادیکال‌های آزاد مقابله کنند. پیشنهاد ما این است که از اسپری ترمال واتر به‌عنوان زیرساز برای محصولات ضدآفتاب دارای SPF بالا استفاده کنید تا کیفیت محافظت از پوست را به سطح بالاتری برسانید. 


استفاده راحت و بدون محدودیت 


درحالی که بیشتر محصولات مراقبت از پوست فقط می‌توانند دو بار در روز استفاده شوند، اما اسپری ترمال واتر یا آب معدنی چنین محدودیتی ندارد و شما می‌توانید چندین و چند بار از آن در طول روز استفاده کنید. دسترسی به این اسپری هم راحت است و می‌تواند به‌راحتی درون کیف شما قرار بگیرد. قالب اسپری هم باعث می‌شود که در هر موقعیتی بتوانید بدون نیاز به شستن دست‌ها از این اسپری استفاده کنید. 

 

ترجمه: ندا احمدلو

منبع: skincare


برچسب ها
دیدگاه کاربران

ممکن است این مطالب هم برای شما مفید باشد

طراحی و اجرا توسط: هیاهو