جسیکا‌ آلبا و تغذیه متعادل در یک خانواده پرخور!
29 تیر 1399 ساعت: 07:4بازیگر 30 ساله آمریکایی که با فیلم چهار شگفت‌انگیز به شهرت رسید، با اینکه مادر سه فرزند است اما همچنان تناسب اندام خود را حفظ کرده‌است. "جسیکا‌ آلبا" از دوران نوجوانی به سبک تغذیه صحیح اهمیت می‌داد و برخلاف خانواده، غذاهای سالم را برای خود ‌آماده می‌کرد. 

جسیکا آلبا، رژیم غذایی را از 12 سالگی و در حالی آغاز کرد که تمام اعضای خانواده او به‌خصوص مادرش چاق بودند. او از این دوران تصمیم گرفت تناسب اندام خود را همیشه حفظ کند. گرچه خانواده جسیکا همیشه طرفدار غذاهای پرچرب و شیرین بودند اما او هر روز برای خودش غذاهای سالم و مغذی آماده می‌کرد.

 

منوی متعادل جسیکا

  • صبحانه:املت با سفیده تخم‌مرغ و میوه یا پنیر و یک عدد هلو
  • ناهار: سالاد شامل کاهو، گوجه‌فرنگی، خیار و سس آبلیمو همراه با مرغ بدون پوست
  • شام: معمولا سبزیجات و مرغ یا ماهی بخارپز

در طول روز نیز جسیکا، خشکبار و ماست توت‌فرنگی برای میان وعده انتخاب می‌کند. البته برای رفع تمایل به شیرینی‌جات نیز آبنبات چوبی می‌خورد و پودینگ موز نیز خوراکی مورد علاقه اوست.

 

برنامه ورزشی خانم بازیگر


جسیکا آلبا، 3 تا 4 جلسه حداقل یک ساعته را به بدنسازی می پردازد. برنامه او در هر جلسه، 30 دقیقه دو سریع، 20 دقیقه تمرین تقویت عضلات و 10 دقیقه تمرین کششی است. علاوه بر این، 2 جلسه در هفته نیز تحت نظر مربی شخصی، کینگ بوکسینگ کار می‌کند. البته گلف را نیز به‌عنوان تمرین آرامش‌بخش در برنامه زندگی خود دارد. خانم بازیگر تاکید دارد که پس از ورزش احساس خوبی دارد و از انرژی و شادابی فراوانی لذت می‌برد.  

 

ترجمه: مریم سادات کاظمی

منبع:Regime de Star.fr

اِوا مندس و انتخاب رژیم میامی برای کاهش وزن 

جوانه ها؛ منبع غنی ریزمغذی‌ها​​​
چرا باید در این تابستان کرونایی انگور بخوریم؟​​​
برچسب ها
دیدگاه کاربران

ممکن است این مطالب هم برای شما مفید باشد

طراحی و اجرا توسط: هیاهو