ملکه اسپانیا و تغذیه متعادل اما سختگیرانه!
5 تیر 1399 ساعت: 13:4ملکه "لتیسیا اورتیس"؛ پیش از ازدواج با پادشاه اسپانیا، گوینده خبر و روزنامه‌نگار بود. با اینکه 47 سالگی را سپری می‌کند اما مانند دوران جوانی، خوش اندام و زیباست. او با قد 161 سانتی متر، 51 کیلوگرم وزن دارد. ملکه لتیسیا، همواره رژیم متعادل اما سختگیرانه‌ای را برای کاهش وزن و حفظ تناسب اندام خود رعایت می‌کند.

ملکه لتیسیا راز کاهش وزن را رژیم متعادل اما سختگیرانه‌ای می داند که پیش از رعایت آن بهتر است با پزشک یا متخصص تغذیه مشورت شود. البته ورزش‌هایی مانند دوچرخه سواری، تنیس، اسکی و اسب سواری را نیز تا حدی در برنامه روزمره خود گنجانده است. او همیشه تناسب اندام اش را حفظ کرده و مراقب است که چاق نشود. 

 

بانوی اول اسپانیا، مقدار فراوانی از انواع سبزیجات را در روز می‌خورد اما از گل کلم و بروکلی و دیگر سبزیجاتی که تولید نفخ می‌کنند، پرهیز دارد. رژیم سختگیرانه‌ی او شامل میوه‌ها (مانند هندوانه، ملون، مرکبات و انگور) و سبزیجات ( مانند کاهو، خیار و کرفس) است که به حفظ تناسب اندامش کمک می‌کنند اما عامل تورم معده نیستند. 

 

غلات تصفیه شده نظیر نان، پاستا، بیسکوییت و برنج سفید در تغذیه ملکه لتیسیا جایی ندارند. این خوراکی‌ها قند بالایی دارند و بدن پیش از سوخت و ساز چربی‌ها از این منابع انرژی استفاده می‌کند. تنها نقطه ضعف رژیم غذایی ملکه، علاقه به خوردن شکلات است. 

 

ترجمه: مریم سادات کاظمی

منبع:Regime de Star.com

راز تناسب اندام جنیفر آنیستون؛ رژیم16/8
راز تناسب اندام خانم بازیگر؛ رژیم ماکروبیوتیک و ارگانیک
برچسب ها
دیدگاه کاربران

ممکن است این مطالب هم برای شما مفید باشد

طراحی و اجرا توسط: هیاهو