راز تناسب اندام خانم بازیگر؛ رژیم ماکروبیوتیک و ارگانیک
2 تیر 1399 ساعت: 21:4اسکارلت جوهانسون؛ بازیگر و خواننده هالیوود، از تناسب اندام عالی برخوردار است. او به ورزش و تغذیه خود بسیار اهمیت می‌دهد و سلامت و نشاط یک اولویت مهم زندگی او محسوب می‌شود. 

اسکارلت راز تناسب اندام خود را رژیم ماکروبیوتیک و انتخاب خوراکی‌های ارگانیک می‌داند. این سبک غذایی شامل مصرف برنج قهوه‌ای، حبوبات و سبزیجات دریایی است که علاوه بر کنترل وزن، ایجاد تعادل در زندگی را نیز در برمی‌گیرد. 

 

بازیگر محبوب هالیوود علاقه به پنیر را کتمان نمی‌کند و اساس تغذیه خود را رژیم غذایی کم کالری بر پایه گوشت سفید و سبزیجات می‌داند. بهترین توصیه تغذیه‌ای او مصرف فراوان میوه‌ها، سبزیجات و غلاتی مانند کینواست. تخم‌مرغ، ماهی، بوقلمون، روغن‌ زیتون بکر و آووکادو نیز در رژیم او جایگاه ویژه ای دارد. البته چیزبرگر "برگر کینگ"، پیتزا سبزیجات و کوکا رژیمی نیز غذاهای مورد علاقه خانم بازیگر است. 

 

اسکارلت برای حفظ تناسب اندام و سلامت خود به ورزش منظم نیز اهمیت می‌دهد و 3 جلسه در هفته به تمرین های یوگا می پردازد. البته 2 جلسه تمرین ایروبیک نیز در برنامه ورزشی او جای دارد. علاوه بر این هر روز نیز حدود 90 دقیقه ورزش می‌کند. 

 

ترجمه: مریم سادات کاظمی

منبع: jeveuxmaigrir.net
ناتالی پورتمن به فرزند گیاهخوارش چه مکمل‌هایی می‌دهد؟​​​
رژیم غذایی نیکل کیدمن؛ 6 وعده کوچک غذا​​​
برچسب ها
دیدگاه کاربران

ممکن است این مطالب هم برای شما مفید باشد

طراحی و اجرا توسط: هیاهو