هیلاری داف و اعتیاد در رنگ کردن ابروهایش
25 خرداد 1399 ساعت: 18:3هیلاری داف به تازگی عکسی از رنگ کردن ابروهایش در صفحه اینستاگرامش منتشر کرده و از یکی از علایق خانم‌ها پرده برداشته است: رنگ کردن ابروها. 

او می‌گوید مدتها است قصد دارد این عادت را ترک کند اما نمی‌تواند. دلیل آن هم این است که رنگ کردن ابروها در ظاهر تاثیر قابل توجهی می‌گذارد اما اگر در ناحیه ابروها متوجه شکل‌گیری رگ‌‌‌‌های عنکبوتی، تورم، افتادگی پوست یا خشکی و شکنندگی بیش از حد موها شدید توصیه می‌کنیم از رنگ کردن ابروها بپرهیزید. اما اگر هیچ‌یک از این مشکلات وجود ندارد، می‌توانید ابروها را با رنگ مناسب و ضدآلرژی رنگ کنید. 

 

بهتر است رنگ مورد استفاده با کیفیت و بدون آمونیاک باشد. آمونیاک ‌‌‌‌زمینه‌ساز التهاب پوست و خشکی آن است. ترجیحا قبل از استفاده از رنگ روی قسمت داخلی مچ یا آرنج تست آلرژی انجام دهید. برای این منظور کافی است مقداری از رنگ را روی این نواحی قرار دهید و پس از یک ساعت پوست ناحیه را چک کنید. هرگونه سرخی و خارش نشانه آلرژی به ترکیبات رنگ مو است. 

 

توصیه می‌کنیم از رنگ کردن ابرو در خانه خودداری کنید و آن را به متخصص بسپارید تا از رنگ‌های مخصوص ابرو برای این منظور استفاده کند و اگر باردارید در سه ماهه نخست بارداری ترجیحا از این کار بپرهیزید.

 

مداد یا ژل ابرو انتخاب بهتری است!

 

برخلاف رنگ مو که می‌تواند آسیب زیادی به پوست، ریشه مو و ریه‌ها برساند، مداد ابرو کمترین ترکیبات مضر برای پوست را دارد و به سادگی با آب‌گرم پاک‌‌‌‌ می‌شود. امروزه ریمل‌های ابرو و ژل‌ها هم در بازار موجودند که می‌توانید گهگاه برای تغییر چهره از آنها استفاده کنید.

 

ترجمه: سمیه مقصودعلی

منبع: hellomagazine.com

 جسیکا آلبا و ماسک طلای زیر چشم‌هایش

برچسب ها
دیدگاه کاربران

ممکن است این مطالب هم برای شما مفید باشد

طراحی و اجرا توسط: هیاهو