معجون خارق‌العاده «تندی نیوتون» برای رفع موهای زاید صورت
23 خرداد 1399 ساعت: 23:3«تندیو ملانی» معروف به «تندی نیوتون» بازیگر معروف انگلیسی برای پوشاندن موهای صورت خود از روش  بیلیچینگ یا بور کردن موهای صورت استفاده می‌کند. تندی روش دیگری هم برای رفع موهای زاید دارد و آن تهیه معجونی موبر است.

خانم‌هایی که موی زاید در صورت دارند معمولا سعی می‌کنند با لیزر یا بند انداختن یا حتی تراشیدن از شر آن خلاص شوند. یکی از روش‌هایی که از قدیم در خاورمیانه برای پوشاندن موهای صورت خانم‌ها کاربرد داشته و هنوز هم بسیاری از افراد آن را به کار می‌برند بیلیچینگ یا بور کردن موهای صورت است. 

 

این روش قدیمی نشده و هنوز بسیاری از مشاهیر از جمله «تندیو ملانی» معروف به «تندی نیوتون» بازیگر معروف انگلیسی از آن استفاده می‌کند. تندی روش دیگری هم برای رفع موهای زاید دارد و آن تهیه معجونی موبر است. 

 

به گفته او این ترکیب نه تنها موها را برمی‌دارد بلکه پوست را شفاف و درخشان می‌کند. برای تهیه آن کافی است یک قاشق غذاخوری جوی دو سر خیسانده و له شده، 2 قاشق آبلیمو و 3 قاشق عسل را با هم مخلوط کرده و 15 دقیقه روی موهای زاید قرار دهید. هفته‌ای 2-3 مرتبه این کار را انجام دهید و از نتیجه آن بعد از یک ماه شوکه شوید.

 

ترجمه: سمیه مقصودعلی

منبع: hellomagazine.com

برچسب ها
دیدگاه کاربران

ممکن است این مطالب هم برای شما مفید باشد

طراحی و اجرا توسط: هیاهو