راز تناسب اندام "ویکتوریا بکهام"؛ از ماهی تا پیاده‌روی!
19 خرداد 1399 ساعت: 20:3همسر 46 ساله "دیوید بکهام" که به‌خاطر خوانندگی، تجارت و طراحی مد شهرت دارد، این روزها 46 سالگی را سپری می‌کند و مادر 4 فرزند است. اما سبک غذایی و عادت های سالم زندگی باعث شده تا همچنان تناسب اندامش را حفظ کند. 

راز تناسب اندام ویکتوریا بکهام، غذاخوردن براساس نیاز بدن است و معتقد است باید پیش از رژیم غذایی حتما با متخصص تغذیه مشورت کرد. او نیز برنامه تغذیه را براساس خوراکی‌های سالم طوری تنظیم می‌کند که انرژی لازم برای فعالیت‌های روزمره تامین شود. این کار باعث حفظ تناسب اندام همراه با سلامت و بدون افزایش وزن خواهد بود.

 

منوی غذای همسر دیوید بکهام شامل سالاد، ماهی گریل‌شده، پاستا و میلک‌شیک میوه‌هاست. او سعی می‌کند دریافت کالری بسیار کم باشد تا چاق نشود. ویکتوریا قهوه را نیز بدون شکر می‌نوشد. البته او در دوره‌ای یک رژیم تک غذایی را دنبال می‌کرد و فقط نخود می‌خورد. اما در مصاحبه‌ای که با مجله Heat داشت، اعلام کرد به توصیه همسرش این رژیم را کنار گذاشته زیرا نگران بودند که وی دچار اختلال تغذیه شود. او عاشق غذاهای دریایی است البته در هر وعده مقدار زیادی نمی‌خورد. جالب اینکه ویکتوریا قبلا پوست خوبی نداشت اما از زمانی که ماهی سالمون در برنامه روزانه اش جای دارد، پوست او نیز شاداب شده‌ است. 

 

5 کیلومتر پیاده‌روی روزانه!


در کنار اصول تغذیه، ویکتوریا بکهام به فعالیت جسمانی اش نیز اهمیت می‌دهد. او علاقه فراوانی به اسکی دارد زیرا این ورزش برای تقویت عضلات پاها و تاحدی دست‌ها و شکم اش عالی است و باعث سوخت‌وساز کالری تا 400 کیلوکالری در ساعت می‌شود. او اخیرا اعلام کرده که روزانه 5 کیلومتر نیز پیاده‌روی می‌کند. عادت دیگر خانم بکهام برای جلوگیری از چاقی، خرید کردن است! براساس یک مطالعه علمی، پیاده‌روی برای خرید می‌تواند 100 کیلوکالری در ساعت انرژی مصرف کند. 

 

ترجمه: مریم سادات کاظمی

منبع: regimedestar

 رژیم غذایی خواهران کارداشیان برای حفظ تناسب اندام

برچسب ها
دیدگاه کاربران

ممکن است این مطالب هم برای شما مفید باشد

طراحی و اجرا توسط: هیاهو