ستون آخر
28 آبان 1394
0
0
        

زندگی‌اش پیچ و خم‌های زیادی داشته و دارد. شوهرش دستفروش بوده اما از روزی که شهرداری بساطش را جمع کرد، بیکار شد و اندوخته‌‌ای هم برای شروع دوباره نداشت. خودش در شرکت خدماتی کار می‌کرد و کار نظافت انجام می‌داد. راضی و قانع روزگار می‌گذراند اما بیماری گریبانش را گرفت و دچار سرطان پستان شد.

       سینه‌چپش را در‌آوردند و مجبور شدند پول پیش خانه‌ را خرج درمان او کنند و برای زندگی به خانه دخترشان بروند اما این پول هم آنقدر نبود که بتواند درمانش را ادامه بدهد و 17 جلسه از شیمی‌درمانی‌اش باقی ماند.

       این خانم این روزها حال خوبی ندارد؛ غم نان و مسکن و هزینه درمان از یک طرف و درد و بیماری و ورم دست از سوی دیگر آزارش می‌دهد. من و تو شاید بتوانیم در حد وسعمان گره از کار او باز کنیم تا با خواست خدا، سایه مادری از سر خانواده‌ای کم نشود. تا مادری درد نکشد یا کمتر درد بکشد، تا غصه چگونه گذراندن روزگار و استیصال آزارش ندهد.

       اگر تمایل به حمایت مالی از این بیمار دارید، می‌توانید وجه نقد را به کارت بانک پارسیان به شماره 0756-8001-0610-6221 به نام موسسه خیریه امدادگران عاشورا واریز کنید و با شماره تلفن 26301054 یا 09198012677 تماس بگیرید.

       این بیمار با کد 17970 در موسسه خیریه امدادگران عاشورا شناخته می‌شود.
مطالب مرتبط

دیدگاه کاربران

ارسال ديدگاه
نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی شود کد امنیتی :      

کلیه حقوق این سایت متعلق به موسسه فرهنگی ابن‌سینای بزرگ می باشد. طراحی و اجرا توسط: هنر رسانه
ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام