0
0

تاتو کردن و هاشور زدن از جمله کارهای زیبایی است که در آرایشگاه‌ها انجام می‌شود و تعداد افرادی که به دلایل گوناگون به سمت آن می‌روند هم کم نیست. با این حال، اکثر این افراد بعد از مدتی از کرده خود پشیمان می‌شوند و دنبال راهی برای جبران می‌گردند. مهمان این هفته «میزگرد زیبایی» خانم جوانی هستند که بر اثر تاتوی ابرو دچار ریزش ابرو شده‌اند. ایشان قصد ترمیم تاتو را ندارند و نمی‌دانند با رد به جا مانده و ابروی ریخته خود چه باید کنند. شرح ماجرا را از زبان خودشان بخوانید: «4 سال پیش، ابروهای خود را تاتو کردم. البته به‌دلیل دستکاری زیاد خیلی کم‌پشت و به‌اصطلاح کچل شد. حالا که تاتو کمرنگ و بدرنگ شده، می‌بینم که قسمت انتهایی ابرویم که پرمو بود، کاملا از بین رفته است. از طرفی، می‌دانم رنگی که زیر پوست می‌کنند، جیوه‌ای و سمی است. به همین دلیل به شدت از تاتو کردن در ابتدا پشیمانم و نمی‌خواهم آن را ترمیم کنم، اما تحمل رنگ قرمز تاتو و کچلی ابرویم را هم ندارم. یک سال است گیاهخوارم و فکر نمی‌کنم حتی خام‌خواری بتواند ابروهای آسیب‌دیده‌ام را ترمیم کند. آیا شما راه‌حلی پیشنهاد می‌کنید؟»

سمیه مقصودعلی

مطالب مرتبط

دیدگاه کاربران

ارسال ديدگاه
نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی شود کد امنیتی :      

کلیه حقوق این سایت متعلق به موسسه فرهنگی ابن‌سینای بزرگ می باشد. طراحی و اجرا توسط: هنر رسانه

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:

رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام