ستون آخر
04 مرداد 1399
0
0
        

مادری 26 ساله است، مادر یک پسر 4ساله که خیلی به او وابسته است و یک دختر 2 ساله. مثل همه مادرها جانش به جان بچه‌هایش بند است اما حالا بیش از 3 ماه شده که نتوانسته آنها را ببیند. بچه‌ها با مادربزرگشان روزگار می‌گذرانند چون مادرشان بیمار است. او مدت‌هاست با اراده و امیدواری با سرطان می‌جنگد و تحت‌درمان است اما این حکایت غم‌انگیز، روایتگر همه غصه‌های این خانواده نیست و امان از روزی که فقر بر سر کسی آوار شود.
همسر این خانم کارگر ساده ساختمان است ولی بیمه ندارد. حتی پول کافی برای اینکه تحت‌پوشش بیمه ایرانیان قرار بگیرد هم ندارد. فعلا بیمه سلامت دارد که گویا فقط در بیمارستان امام خمینی استفاده می‌شود. او حالا در انتظار پیوند است اما چون هنوز سلول‌های سرطانی در بدنش وجود دارد و شیمی‌درمانی جواب نداده، باید همچنان در انتظار بماند.
شوهرش برای تهیه هزینه‌های درمان به ناچار کمی از پول پیش خانه را از صاحبخانه گرفته و مجبور شده اجاره بهای بیشتری بپردازد ولی متاسفانه سه ماه است نتوانسته از پس پرداخت اجاره بیشتر شده برآید. از طرفی، این خانم باید برای پیشگیری از ابتلا به عفونت هر هفته امپولی بزند که مبلغ آن 300 هزار تومان است.
با وجود همه این مشکلات، آنها ناامید نیستند چون معتقدند در دنیا دست‌هایی وجود دارد که دست‌های خدا روی زمین هستند. اگر می‌خواهی باری از بارهای غم و رنج این خانواد کم کنی، می‌توانی کمک نقدی خود را به کارت بانک پارسیان با شماره 0756-8001-0610-6221 به نام موسسه خیریه امدادگران عاشورا واریز کنی و با شماره تلفن75983000 (داخلی2) یا شماره همراه 09198012677 تماس بگیری. این خانم با کد 23849 در موسسه امدادگران عاشورا شناخته می‌شود.
مطالب مرتبط

دیدگاه کاربران

ارسال ديدگاه
نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی شود کد امنیتی :      

کلیه حقوق این سایت متعلق به موسسه فرهنگی ابن‌سینای بزرگ می باشد. طراحی و اجرا توسط: هنر رسانه
ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام