ستون آخر
19 مرداد 1398
0
0
        

حسین آقا پدر دو دختر نوجوان است که این روزها مدام دل کوچکشان لرزان است زیرا فهمیده‌اند پدرشان به بیماری سختی مبتلا شده است. حسین آقا، سرطان مغز استخوان دارد و دخترانش به جای اینکه از روزهای زیبای بهار زندگی‌شان لذت ببرند با وسواس، درمان او را پیگیری می‌کنند. او تا به حال 2 دوره شیمی‌درمانی داشته و پزشکان گفته‌اند احتمالا به پیوند نیاز دارد.
بیماری پدر یکی از غصه‌های این خانواده است. آنها غم نان، سرپناه و تامین مخارج روزانه هم دارند زیرا حسین آقا توانایی کار کردن و حتی بیمه نیز ندارد. بچه‌هایش گرسنگی و تمام کمبودها را تحمل کرده‌اند اما وقتی برای درمان پدر پولی نیست، دلشان به درد می‌آید.
عید قربان، عید قربانی کردن تعلقات دنیوی برای رضای خداست. من و تو هم می‌توانیم در این روز و هر روز خدا با کمک به این خانواده از امتحان الهی سربلند بیرون بیاییم. برای بیمه‌‌ کردنشان کاری کنیم و کمک کنیم دنیا برایشان جای بهتری برای زندگی باشد.
برای کمک به این خانواده می‌توانید وجه نقدتان را به کارت بانک پارسیان با شماره 0756-8001-0610-6221 به نام موسسه خیریه امدادگران عاشورا واریز کنید و با شماره تلفن75983000- داخلی 302 یا شماره همراه 09198012677 تماس بگیرید. حسین آقا، با کد 240 24 در موسسه امدادگران عاشورا شناخته می‌شود.
مطالب مرتبط

دیدگاه کاربران

ارسال ديدگاه
نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی شود کد امنیتی :      

کلیه حقوق این سایت متعلق به موسسه فرهنگی ابن‌سینای بزرگ می باشد. طراحی و اجرا توسط: هنر رسانه
ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:
 
رمز عبورم را فراموش کرده‌ام

ثبت نام